Kazetové markýzy

Co jsou kazetové markýzy?

Kazetové markýzy se vyznačují hliníkovým boxem, který chrání nejen tkaninu markýzy, ale i ramena a ostatní konstrukční prvky markýzy. Po celý rok jsou tak funkční prvky markýzy perfektně chráněny. Kazetové markýzy jsou velice žádané nejen díky výborné ochraně markýzové tkaniny, ale také pro svůj kompaktní a moderní vzhled.

Firma SAMEZALUZIE.CZ nabízí kazetové markýzy od předních evropských výrobců za bezkonkurenční ceny. Nabízíme celou řadu výsuvných kazetových markýz, které dodáváme zcela na míru a samozřejmě včetně profesionální montáže.

kazetové markýzy STOBAG

Výsuvné markýzy, lze dodat v barvách konstrukce, dle Vašich požadavků, většinu typů markýz je možné lakovat do jakékoliv barvy dle RAL.

Všechny typy markýz montujeme certifikovanou technologií pro zateplené domy - FISCHER THERMAX.

Markýzy lze ovládat manuálně pomocí kliky, nebo ideálně pomocí elektromotoru SOMFY na dálkové ovládání, které lze doplnit o otřesový senzor SOMFY EOLIS 3D Wirefree. Nebo zvolte SOMFY technologii io-homecontrol® a ovládejte stínící techniku moderně pomocí tabletu, nebo chytrého telefonu.

Objevte technologii SOMFY iO a ovládejte stínící techniku odkudkoliv, kde se právě nacházíte. Díky Produktům TAHOMA, můžete plně automatizovat ovládání stínící techniky a například i světel.

kazetové markýzykazetové markýzy

Jako SOMFY EXPERT máme na všechny produkty SOMFY 5ti letou záruku.

kazetové markýzy

Výrobky firmy WO & WO, nabízí vedle špičkové kvality provedení, také nadstandardní záruční podmínky. Všechny markýzy WO & WO, jsou testované dle TÜV- a CE.

kazetové markýzy

Montáž kazetových markýz

Video Kazetové markýzy
Video Kazetové markýzy
Video Kazetové markýzy