Předokenní rolety

Předokenní hliníkové rolety, jsou nejrozšířenějším typem venkovního zastínění.

Předokenní hliníkové rolety nabízejí svým uživatelům řadu zajímavých výhod.

  • Tepelná izolace - díky hliníkové lamele vypěněné polyuretanem, můžeme v zimním období při používání rolet ušetřit 20 - 30 % nákladů na vytápění.
  • Zastínění a odraz tepla - předokenní rolety slouží jako velice účinný izolant před sluncem a teplem. Stažené rolety slouží i jako stínící prvek, který zamezí pohledům z venčí.
  • Ochrana soukromí - jako jediný výrobek tohoto typu na trhu, nabízejí předokenní rolety i bezpečnostní funkci. Tu lze podpořit u rolet ovládaných elektromotorem centrální řídící jednotkou, která v daných časových intervalech rolety ovládá.
  • Ochrana oken - hliníkový pancíř předokenních rolet, je při nepřízni počasí ideální ochranou Vašich dřevěných, nebo plastových oken.
  • Zvuková izolace - předokenní rolety jako jediný stínící systém nabízejí ve staženém stavu omezení hluku z exteriéru.
Vzorníky a katalogy Samezaluzie.cz

Vzorníky a katalogy

Vyberte si z celé řady našich katalogů a vzorníků.
Vaše případné dotazy rádi zodpovíme. Kontaktujte nás!

Chci Předokenní rolety
Video Předokenní rolety

Máte zájem o tento typ stínící techniky poptejte nás.

SAMEZALUZIE.CZ nabízejí největší výběr tkanin a materiálů v ČR.

Automatizace stínicí techniky Somfy

Automatizace domácnosti od Somfy

Objevte i vy kouzlo automatizace domácnosti, která se u rodinných domů stará o pohodlí i bezpečí a přináší úspory na energiích.

V automatizované domácnosti máte doslova pod palcem ovládání vnitřního i vnějšího stínění, osvětlení i energií. Všechna kompatibilní zařízení jsou napojená na systém, který ovládáte na dálku prostřednictvím svého chytrého telefonu.

Seznamte se s automatizovanou domácností v podání Somfy, jeho systémů TaHoma® a Connexoon, a zjednodušte si život. Žaluzie, rolety, markýzy, světlo, topení, brána či vrata od garáže. Propojte vše do jednoho celku a ovládejte svou digitální domácnost odkudkoli.