O nás

Společnost Samezaluzie.cz se zabývá prodejem a montáží veškeré stínící techniky od předních tuzemských a evropských výrobců.

Součástí naší nabídky je bezplatná poradenská činnost v oblasti stínění. Naše nabídka zahrnuje jak výrobky určené do interiéru, tak výrobky určené pro velmi účinné exteriérové zastínění, jako jsou například venkovní rolety, žaluzie a markýzy.

Naši partneři, to znamená přímý výrobci stínicích systémů, patří mezi nejstarší a tradiční výrobce v České republice a Evropě.

Na základě Vaší poptávky, nebo naší návštěvy u Vás, Vám vypracujeme cenovou nabídku a případně navrhneme a doporučíme další varianty vhodné pro daný prostor a použití. Budeme samozřejmě rádi, když navštívíte některý z našich showroomů, kde si můžete naše rolety, žaluzie a markýzy prohlédnout a vyzkoušet. Nebo se podívejte na fotografie z realizovaných projektů (reference).

Díky pravidelným školením u výrobců v ČR a Evropě, nabízíme nejmodernější typy žaluzií, rolet, markýz a sítí proti hmyzu. Pravidelně vystavujeme naše produkty na nejvýznamnějších veletrzích bytového designu v ČR, jako jsou FOR INTERIOR, nebo FOR HABITAT, na kterém jsme v roce 2014 získali cenu GRAND PRIX za bezpečnostní roletu s atestem.

Jsme členy SPST – Svazu podnikatelů ve stínící technice, který sdružuje největší a nejvýznamnější výrobní a obchodní firmy v České republice.

Na českém trhu exklusivně zastupujeme významné německé výrobce stínicí techniky firmy, ERFAL a dále výrobce designových stínicích plachet SHADESIGN. Nově zastupujeme anglického výrobce dřevěných žaluzií firmu DECORA.

Pyšníme se titulem SOMFY EXPERT

Naše firma SAMEZALUZIE.CZ je hrdým partnerem společnosti Somfy, získali jsme tak titul SOMFY EXPERT. Díky úzké spolupráci jsme vám schopni nabídnout ty nejlepší služby automatizace domácnosti. Obraťte se na experty a získejte maximální komfort bydlení, vyšší bezpečí a významné úspory na energiích.

SAMEZALUZIE.CZ nejsou jen samé žaluzie, ale je to i pomoc při hledání optimálního způsobu zastinění Vašich domovů.

Tým
SAMEZALUZIE.CZ

erfal

climax        stobag

Jsme členy SPST – Svazu podnikatelů ve stínící technice, který sdružuje největší a nejvýznamnější výrobní a obchodní firmy v České republice. Tento svaz letos oslaví 10let své existence.

Vybírejte svého dodavatele stínění z prověřených firem, které naleznete na: www.svst.cz.

SPST certifikát

SPST certifikát

10 let Certifikát Somfy

10 let SPST

  • samezaluzie.cz - vítěz soutěže Grand Prix
  • samezaluzie.cz
  • samezaluzie.cz
  • samezaluzie.cz
  • samezaluzie.cz
  • samezaluzie.cz
  • samezaluzie.cz
  • samezaluzie.cz
  • O nás
  • certifikat SPST (svaz podnikatelů ve stínící technice)