Záclonové žaluzie

Záclonová žaluzie je jemné a funkční spojení vertikální žaluzie a záclony.

Záclonové žaluzie jsou segmentem stínící techniky, který kombinuje běžnou záclonovou tkaninu s mnohdy důmyslným systémem zastínění.

Řada zákazníků a bytových designérů postrádá na trhu se stínící technikou výrobky spíše tradiční, které kombinují vlastnosti záclon a zastínění.

V naší nabídce najdete výrobky, které nabídnou nejen skvělé užitné vlastnosti, ale také špičkový design a samozřejmě špičkové zpracování.

Záclonové žaluzieZáclonové žaluzie

SILHOUETTE

Patentovaný systém látkové žaluzie se záclonkou. Látkové lamely jsou členěny horizontálně a dodávají se v různých barvách doplněny o jemnou záclonu (voál). Látkové lamely lze naklápět pouze se zcela vytaženou tkaninou. Více informací.

HARMONY

Vertikální žaluzie s plastovou lamelou doplněna o jemnou záclonu se 100 % polyesteru. Lamely lze naklápět i se záclonkou. Více informací.

WAVE

3D záclonová roleta nové generace WAVE, nabídne svým uživatelům nejen zajímavý a neotřelý vzhled, ale i kombinaci látkové rolety a záclony. Více informací.

RAFFINESSE

Novinka špičkového rakouského výrobce nese název Raffinesse. Více informací.

Chci Záclonové žaluzie
Záclonové žaluzie
Video Záclonové žaluzie

Máte zájem o tento typ stínící techniky poptejte nás.

SAMEZALUZIE.CZ nabízejí největší výběr tkanin a materiálů v ČR.

Automatizace stínicí techniky Somfy

Automatizace domácnosti od Somfy

Objevte i vy kouzlo automatizace domácnosti, která se u rodinných domů stará o pohodlí i bezpečí a přináší úspory na energiích.

V automatizované domácnosti máte doslova pod palcem ovládání vnitřního i vnějšího stínění, osvětlení i energií. Všechna kompatibilní zařízení jsou napojená na systém, který ovládáte na dálku prostřednictvím svého chytrého telefonu.

Seznamte se s automatizovanou domácností v podání Somfy, jeho systémů TaHoma® a Connexoon, a zjednodušte si život. Žaluzie, rolety, markýzy, světlo, topení, brána či vrata od garáže. Propojte vše do jednoho celku a ovládejte svou digitální domácnost odkudkoli.

  • Záclonové žaluzie
  • Záclonové žaluzie
  • Záclonové žaluzie
  • Záclonové žaluzie
  • Záclonové žaluzie