Stínění zimních zahrad

Zimní zahrada je naprosto unikátní místo v domě. Umožňuje žít blíž přírodě bez ohledu na roční období či povětrnostní podmínky. Nabízí přírodu na dosah, mnoho přirozeného světla...

Stínění zimních zahrad

Zimní zahrada je naprosto unikátní místo v domě. Umožňuje žít blíž přírodě bez ohledu na roční období či povětrnostní podmínky. Nabízí přírodu na dosah, mnoho přirozeného světla a krásný rozhled na okolní krajinu. Často nás situace přiměje k myšlence na zastínění části nebo celé zimní zahrady. Ať už se jedná o potřebné soukromí nebo o vysokou teplotu, která nesvědčí lidem ani většině rostlin. Pomocí optimální zastiňovací techniky vytvoříte oázu klidu, pohody a potřebného soukromí. V horkých dnech pak docílíte příjemného klimatu, které je pro komfort zimní zahrady více než důležitý. Kvalitně provedená a do posledního detailu propracovaná zastiňovací technika přirozeně doplní každou zimní zahradu. Proto klademe velký důraz nejenom na prvotřídní kvalitu materiálů a technické zpracování, ale také na estetický vzhled. Abychom si byli jisti, že vám nabízíme pouze to nejlepší, spolupracujeme s tradičními výrobci zastínění zimních zahrad jak v České republice, tak i v Evropě.

Stínění podle vašich představ

Naše nabídka obsahuje několik typů zastínění zimních zahrad spolu s podrobnými informací o minimálním a maximálním rozměru a dalšími důležitými technickými parametry. Vlastníte atypickou zimní zahradu? Pro Samezaluzie.cz to není žádný problém. Ať už máte zimní zahradu méně či více členitou, vyrobíme zastínění na míru podle vašich představ a zadaných parametrů. Postaráme se o vás kompletně od první konzultace až po pozáruční servis. Výběr zastínění pro zimní zahradu představuje důležité rozhodnutí, které bude každodenně ovlivňovat vaši spokojenost a čas strávený v této části domu.
Zažijte kvalitu od WO&WO

Máte zájem o tento typ stínící techniky poptejte nás.

SAMEZALUZIE.CZ nabízejí největší výběr tkanin a materiálů v ČR.

Automatizace stínicí techniky Somfy

Automatizace domácnosti od Somfy

Objevte i vy kouzlo automatizace domácnosti, která se u rodinných domů stará o pohodlí i bezpečí a přináší úspory na energiích.

V automatizované domácnosti máte doslova pod palcem ovládání vnitřního i vnějšího stínění, osvětlení i energií. Všechna kompatibilní zařízení jsou napojená na systém, který ovládáte na dálku prostřednictvím svého chytrého telefonu.

Seznamte se s automatizovanou domácností v podání Somfy, jeho systémů TaHoma® a Connexoon, a zjednodušte si život. Žaluzie, rolety, markýzy, světlo, topení, brána či vrata od garáže. Propojte vše do jednoho celku a ovládejte svou digitální domácnost odkudkoli.