Otevřené markýzy – výsuvné markýzy

Co jsou otevřené markýzy?

Otevřené markýzy jsou vždy základní markýzy, které nemají integrovanou kazetu, ani stříšku. Kazetové markýzy se vyznačují lehkou, ale funkční konstrukcí, kterou lze kotvit velice univerzálně nejen na stěnu, do stropu, nebo pomocí krokvových kotev do konstrukce střechy.

Všechny otevřené markýzy je možné dodat i s krycí stříškou, která je vždy jako volitelný doplněk.Všechny funkční části markýzy jsou tak velice dobře chráněny před vlivy počasí.

Firma SAMEZALUZIE.CZ nabízí výsuvné markýzy od předních evropských výrobců za bezkonkurenční ceny. Nabízíme celou řadu výsuvných otevřených markýz, které dodáváme zcela na míru a samozřejmě včetně profesionální montáže.

Výsuvné markýzy, lze dodat v barvách konstrukce, dle Vašich požadavků, většinu typů markýz je možné lakovat do jakékoliv barvy dle RAL.

Všechny typy markýz montujeme certifikovanou technologií pro zateplené domy - FISCHER THERMAX.

Markýzy lze ovládat manuálně pomocí kliky, nebo ideálně pomocí elektromotoru SOMFY na dálkové ovládání, které lze doplnit o otřesový senzor SOMFY EOLIS 3D Wirefree. Nebo zvolte SOMFY technologii io-homecontrol® a ovládejte stínící techniku moderně pomocí tabletu, nebo chytrého telefonu.

Objevte technologii SOMFY iO a ovládejte stínící techniku odkudkoliv, kde se právě nacházíte. Díky Produktům TAHOMA, můžete plně automatizovat ovládání stínící techniky a například i světel.

Otevřené / výsuvné markýzyOtevřené / výsuvné markýzy

Jako SOMFY EXPERT máme na všechny produkty SOMFY 5ti letou záruku.

Montáž otevřených (výsuvných) markýz

Otevřené / výsuvné markýzy

Video Otevřené markýzy – výsuvné markýzy
Video Otevřené markýzy – výsuvné markýzy