Screenové rolety

Venkovní zastínění budov patří bezesporu mezi nejúčinnější způsoby boje proti teplu a samozřejmě přehřívání kancelářských a obytných prostor.

Díky tomu, že je stínící systém ještě před oknem může zadržet a odrazit až 80 % tepelné složky slunečního záření a tím samozřejmě výrazně snížit náklady na klimatizaci. Vedle klasických hliníkových rolet a žaluzií, lze tedy nabídnout i velice komfortní způsob zastínění, který výrazně odráží teplo, ale zároveň propouští určité procento světla a místnost zcela neuzavírá před okolním prostředím.
Jako stínící tkaniny se nejčastěji používají materiály SCREEN, SOLTIS.

SCREEN - jedná se o skelné vlákno, které je zalité do PVC. Je to vůbec nejmodernější materiál, který se dodává v řadě barevných kombinací a díky technologii výroby se jedná o stálobarevný a velice odolný materiál s velkou životností.

SOLTIS - tento materiál má osnovu vyrobenou z polyesteru a pak je stejně jako Screen potažen PVC. Je dodáván ve dvou typech, které se mezi sebou liší hustotou tkaní. Barevná kolekce této tkaniny je také velice pestrá.

Montáž a ovládání

Standardně se rolety dodávají s motorickým pohonem. Samozřejmě je možné také manuální ovládání na kliku, a to v případě menších rozměrů. Komfortní ovládání vám zabezpečí motor SOMFY RTS na dálkové ovládání. Montáž je možná na okenní rám, do ostění a na fasádu, případně do speciálních roletových překladů.

Vzorníky a katalogy Samezaluzie.cz

Vzorníky a katalogy

Vyberte si z celé řady našich katalogů a vzorníků.
Vaše případné dotazy rádi zodpovíme. Kontaktujte nás!

Máte zájem o tento typ stínící techniky poptejte nás.

SAMEZALUZIE.CZ nabízejí největší výběr tkanin a materiálů v ČR.

Automatizace stínicí techniky Somfy

Automatizace domácnosti od Somfy

Objevte i vy kouzlo automatizace domácnosti, která se u rodinných domů stará o pohodlí i bezpečí a přináší úspory na energiích.

V automatizované domácnosti máte doslova pod palcem ovládání vnitřního i vnějšího stínění, osvětlení i energií. Všechna kompatibilní zařízení jsou napojená na systém, který ovládáte na dálku prostřednictvím svého chytrého telefonu.

Seznamte se s automatizovanou domácností v podání Somfy, jeho systémů TaHoma® a Connexoon, a zjednodušte si život. Žaluzie, rolety, markýzy, světlo, topení, brána či vrata od garáže. Propojte vše do jednoho celku a ovládejte svou digitální domácnost odkudkoli.

  • Screenové rolety
  • Screenové rolety