Nacházíte se:

Kazetové markýzy

Chci Kazetové markýzy

Co jsou kazetové markýzy?

Kazetové markýzy se vyznačují hliníkovým boxem, který chrání nejen tkaninu markýzy, ale i ramena a ostatní konstrukční prvky markýzy. Po celý rok jsou tak funkční prvky markýzy perfektně chráněny. Kazetové markýzy jsou velice žádané nejen díky výborné ochraně markýzové tkaniny, ale také pro svůj kompaktní a moderní vzhled.

Firma SAMEZALUZIE.CZ nabízí kazetové markýzy od předních evropských výrobců za bezkonkurenční ceny. Nabízíme celou řadu výsuvných kazetových markýz, které dodáváme zcela na míru a samozřejmě včetně profesionální montáže.

Výsuvné markýzy, lze dodat v barvách konstrukce, dle Vašich požadavků, většinu typů markýz je možné lakovat do jakékoliv barvy dle RAL.

Všechny typy markýz montujeme certifikovanou technologií pro zateplené domy - FISCHER THERMAX.

Markýzy lze ovládat manuálně pomocí kliky, nebo ideálně pomocí elektromotoru SOMFY na dálkové ovládání, které lze doplnit o otřesový senzor SOMFY EOLIS 3D Wirefree. Nebo zvolte technologii SOMFY iO a ovládejte stínící techniku moderně pomocí tabletu, nebo chytrého telefonu.

Objevte technologii SOMFY iO a ovládejte stínící techniku odkudkoliv, kde se právě nacházíte. Díky Produktům TAHOMA a CONNEXOON, můžete plně automatizovat ovládání stínící techniky a například i světel.

Jako SOMFY EXPERT máme na všechny produkty SOMFY 5ti letou záruku.

Výrobky firmy WO & WO, nabízí vedle špičkové kvality provedení, také nadstandardní záruční podmínky. Všechny markýzy WO & WO, jsou testované dle TÜV- a CE.

Montáž kazetových markýz

Automatizace domácnosti od Somfy

Objevte i vy kouzlo automatizace domácnosti, která se u rodinných domů stará o pohodlí i bezpečí a přináší úspory na energiích.

V automatizované domácnosti máte doslova pod palcem ovládání vnitřního i vnějšího stínění, osvětlení i energií. Všechna kompatibilní zařízení jsou napojená na systém, který ovládáte na dálku prostřednictvím svého chytrého telefonu.

Seznamte se s automatizovanou domácností v podání Somfy, jeho systémů TaHoma® a Connexoon, a zjednodušte si život. Žaluzie, rolety, markýzy, světlo, topení, brána či vrata od garáže. Propojte vše do jednoho celku a ovládejte svou digitální domácnost odkudkoli.