Ověřená firma v oboru stínicí techniky

Sdružení výrobců stínicí techniky a jejích částí každoročně uděluje firmám v oboru stínění certifikát "Ověřená firma v oboru stínicí techniky".

Ten je pro zákazníky garancí dobrého obchodního partnera, který poskytuje kvalitní výrobky a služby, chová se seriózně z hlediska platební morálky, plní podmínky certifikace výrobků apod.

Již pátým rokem letos Sdružení výrobců stínicí techniky a jejích částí (SVST) přidělilo certifikát Ověřená firma v oboru stínicí techniky firmám, které splnily podmínky pro jeho přidělení a které jsou tedy potenciálně spolehlivým dodavatelem. V poslední době se na trhu vyskytla řada certifikátů, které poskytují firmy, které s daným oborem nemají příliš (nebo vůbec nic) společného. Často ho žadatel obdrží jen díky tomu, že si za něj zaplatí. Rádi bychom proto upřesnili, jak je tomu v případě certifikátu Ověřená firma v oboru stínicí techniky. Tento certifikát není možné si koupit, ale vydává ho sdružení SVST, které obor stínění v České republice již dlouhodobě zaštiťuje.

Sdružení výrobců stínicí techniky a jejích částí

Certifikát 2018 - Saméžaluzie
  • Certifikát Ověřená firma 2017 - Saméžaluzie
  • Certifikát Ověřená firma 2016 - Saméžaluzie
  • Certifikát Ověřená firma 2015 - Saméžaluzie